• 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kesteren, Menno vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Vrijdag 20.00 - 21.15 A
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 sep. 10:30JVC 4 - Dirkshorn 2Sportpark JVC
    4 okt. 11:30FC Den Helder 4 - JVC 4Sportpark Streepjesberg
    11 okt. 10:30JVC 4 - Grasshoppers 4Sportpark JVC
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Con Zelo 3 - JVC 43 - 1
    13 sep.DWOW 3 - JVC 44 - 2
  • Poulestanden JVC 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twisk TSV 232109637
    2DWOW 332018626
    3VVS 46 531117704
    4JVC 43003510-50

    Poulestanden JVC 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schagen United 51100140143
    2Alkmaarsche Boys 811005143
    3FC Den Helder 411005233
    4Alcmaria Victrix 411004133
    5Con Zelo 311003123
    6Dirkshorn 211003123
    7Dynamo 310105501
    8Grasshoppers 410105501
    9JVC 4100113-20
    10VVS 46 5100113-20
    11Alkmaarsche Boys 7100125-30
    12Koedijk 6100114-30
    13Hugo Boys 4100115-40
    14Limmen 51001014-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Achthoven, NickTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Autar, DjeyanTeamspeler
    Beckers, KevinTeamspeler
    Hermans, StanleyTeamspeler
    Heurter, SvenTeamspeler
    Janhi, Saïd KarimTeamspeler
    Kesteren, Menno vanTeamspeler
    Mechelen, Dewey vanTeamspeler
    Mechelen, Mick vanTeamspeler
    Nederstigt, TomTeamspeler
    Ponniah, DeneeshTeamspeler
    Ramakers, RoelTeamspeler
    Schoonbergen, PaulTeamspeler
    Veul, BartTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.