• JVC 2 ZA vrijdag speeldag man

  • JVC 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Rens, Nigel vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 21:45ZV Vrone 7 - JVC 2Oostwal, de
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JVC 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1V.V. Bergen 1770053134021
    2AZV (Akersloot) 1650140221815
    3Zeemacht 3531140211910
    4Team Alkmaar/Sportstars 263122928110
    5ZV Vrone 76303292639
    6Alkmaarsche Boys 14211232307
    7Old Stars 77 16213303007
    8ZV Vrone 662042833-56
    9LZVV/Sport 2000 271063151-203
    10White Stones 300000000
    11JVC 2 (KNVB)70071874-560
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Chin, JeremiahTeamspeler
    Dust, JerryTeamspeler
    Nuijens, QuintenTeamspeler
    Rens, Nigel vanTeamspeler
    Verspagen, RickTeamspeler
    Walczak, DawidTeamspeler
    Walczak, OskarTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ZV Vrone 7

    VS

    JVC 2

    09 februari 202221:45 uur
    Oostwal, de De Oostwal veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JVC 2

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    2,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    10,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd