• JVC JO17-1 ZA vrijdag speeldag man

  • JVC JO17-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jun.JVC 1 - ex JVC 13 - 0
    23 jun.Schagen U / Flevo - Alw. Forward1 - 4
    23 jun.JVC - Medemblik1 - 7
    23 jun.Alkm. Boys - WF H'Waard0 - 6
    23 jun.WF H'Waard - JVC1 - 4
    23 jun.Medemblik - Schagen U / Flevo3 - 2
    23 jun.Alw. Forward - Alkm. Boys4 - 2
    23 jun.JVC - Alw. Forward1 - 5
    23 jun.Medemblik - WF H'Waard3 - 1
    23 jun.Alkm. Boys - Schagen U / Flevo1 - 5
  • Poulestanden JVC JO17-1 (1231 Onder 17 Zaal)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC M.A.R.L.E.N.E JO17-117132280324841
    2HZV/Het Vennewater JO17-218131472264640
    3Volendam (rkav) JO17-118113485513436
    4f.c. Lesley Boys JO17-1181026100792132
    5HZV/Het Vennewater JO17-117101664491528
    6Volendam (rkav) JO17-21875671611026
    7White Stones JO17-21752104665-1917
    8HV/Veerhuys JO17-11742114271-2914
    9White Stones JO17-11841134787-4013
    10JVC JO17-116011523109-861
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Weide, Suus van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.