• JVC Vrouwen 30+

  • JVC VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Siegersma, YvonneTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 apr. 20:00JVC VR30+1 - Overbos sv. VR30+2Sportpark JVC
    10 mei. 20:00Kennemers (de) VR30+2 - JVC VR30+1Sportpark Adrichem
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 apr.Jong Holland VR30+1 - JVC VR30+4 - 3
    29 mrt.Kennemers (de) VR30+1 - JVC VR30+2 - 0
    22 mrt.JVC VR30+ - Kennemers (de) VR30+25 - 1
    8 mrt.JVC VR30+ - Kennemers (de) VR30+11 - 3
    1 mrt.Kolping Boys VR30+3 - JVC VR30+2 - 2
    16 feb.JVC VR30+ - Velsen Rkvv VR30+13 - 0
    2 feb.Limmen VR30+1 - JVC VR30+1 - 3
    13 jan.JVC Vet - JVC 64 - 1
    13 jan.JVC JO17-1 - JVC JO16-23 - 2
    13 jan.JVC JO18-1 - Helder Den Fc JO17-13 - 2
    8 dec.Overbos sv. VR30+2 - JVC VR30+2 - 2
  • Poulestanden JVC VR30+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overbos sv. VR30+212102076195732
    2Kennemers (de) VR30+1117043027321
    3Kennemers (de) VR30+21161451312019
    4Jong Holland VR30+1115334246-418
    5JVC VR30+114342119215
    6Velsen Rkvv VR30+1123182042-2210
    7Limmen VR30+1122192953-247
    8Kolping Boys VR30+36015739-321
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bierling, IlonaTeamspelerVerdediger
    Dekker, MireilleTeamspeler
    Eelman van Rijn, CindyTeamspeler
    Groenewout, DaniƫlleTeamspelerVerdediger
    Haaijer, MoniekTeamspeler
    Jongeleen, KimTeamspelerKeeper
    Tricht, Diana vanTeamspelerVerdediger
    Trip - Verkamman, AlyssaTeamspeler
    Vierzen-Radstaat, Denice vanTeamspeler
    Vuure-Trampe, Mariska vanTeamspelerMiddenvelder
    Warffemius-pol, JannieTeamspeler
    Weterings, MarjoleinTeamspelerMiddenvelder

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JVC VR30+1

    VS

    Overbos sv. VR30+2

    26 april 202420:00 uur
    Sportpark JVC veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    JVC VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitievorm 7x7

    1,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,36

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd