• Voorlopige teamindeling seizoen 2022-2023

    Beste spelers, ouders, trainers en belanghebbenden. Hieronder de “voorlopige” indeling voor het seizoen 2022-2023. De indeling is gebaseerd op het huidige ledenbestand. Aan- en afmeldingen hebben invloed op deze indeling. In een aantal teams zitten (te) veel spelers waarvoor we, in een later stadium, een passende oplossing gaan zoeken.

      

    JO23-1

    TRAINER: MARCO WEBELING

    Ties Leeuwestein, Casper Roorda, Sven Hogerheijde, Daan v/d Weide, Skip Bakker, Stijn Broersma, Joran Langedijk, Mendel v/d Mije, David Bakelaar, Timo Maalderink, Hessel Groenhuizen, Hans Groenhuizen, Milan Laan, Mischa Stam, Wilco Dobbe, Dynand Minguel, Ty Zonneveld, Cas van Wijk.

     

    JO19-1 ZONDAG

    TRAINER: RENE ANGEVARE

    Owen Cok, Damien Angevare, Lars Tuithof, Quintus Dix, Thierry Kwast, Raphael Souren, Daan Winder, Rijk de Boer, Kyan Velasco, Sascha Musch, Milan Minneboo, Gijs Vos, Dylan Bontes, Koen van der Vliet.

     

    JO17-1

    TRAINER: ED WILLEBOORDSE

    Suus van der Weide, Tygo Polmans, Fethawi Tesfay Negasi, Thijs Dobbe, Wout Blankenspoor, Christian van Zanten, Noah Smit, Rijash Nadarasa, Kyara de Bruin, Sil Schop, Harry ten Hoeve, Deklan Hendry, Duuk Broodbakker, Luuk van de Beek, Boaz Boonstra.

     

    JO17-2

    TRAINER: HANS WARFFEMIUS + PETER HENDRIKX

    Jami Mooi, Collin Verwijveren, Yamiro Visje, Vinn Ekkebus, Mauro Ypma, Gino Prins, Boaz Wilbrink, Ruben Appel, Max Burchartz, Ingmar Warffemius, Milan Hendrikx, Quinten Bruul, Milan Zoutzeling, Mitchel van der Stoop, Filip Heikens.

     

    JO17-3

    TRAINER: JOEP HEIJBLOK + HUGO VERSNEL

    Mats Iliohan, Matt Versnel, Iris Pama, Maikel Dielissen, Dave Hallewas, Daan Sluiter, Roan Peper, Stijn v/d Most, Sven Heijblok, Thijs Schoorel, Eric Bos, Faya Bijker, Nick Pothof, Naomi Cok, Denny Hofland, Bjorn Jansen.

     

    JO16-1

    TRAINER: HENK SIEGERSMA

    Nick Bregman, Daan Schoonbergen, Damian Sewpersad, Olivier Pastoor, Julian Pastoor, Nik Schoonbergen, Bodhi v/d Ree, Lars Maijenburg, Jeremy Bax, Espen Siegersma, Donovan Pater, Bradley Baak, Levi v/d Most.

     

    JO15-1

    TRAINER: JEROEN VAN DE MOST

    Liam Vermeulen, Mika Winkelaar, Stef Gouw, Finn Ravesteijn, Jenayro v/d Graaf, Jayden Tijdeman, Tjerk Scholte, Desi Kusters, Melle Brasser, Cas Nieuwlaat, Kjell Helder, Jazz Obispo, Jamie Huijsman, Perez v/d Most, Noud Pennings.

     

    JO15-2

    TRAINER: RAYMOND MONTEIRO, CARLO LAAGLAND, JAN SCHOOREL

    Ronan Smit, Casper Mulder, Bram van Nieuwamerongen, Thijs Oud, Klaas Heijkoop, Djayden Laagland, Sam Nuijen, Niels Bras, Ley Monteiro, Bas Schoorel, Stef Bregman, Koen Dobbe, Maarten Brinkman, Jayden Smith, Matthijs Schuring.

     

    JO14-1

    TRAINER: HANS DE ZEEUW

    Nik van Engelenburg, Lucas Knol, Jordy Konijn, Joshua Bremer, Suze van Emden, Nick Schut, Mees v/d Stoop, Seth Broodbakker, Brandon Elsinga, Manou Kemper, Denzel Kriek, Saswin Nadarasa, Reina Peper, Niek Seegers, Jennah v/d Meulen.

     

    JO13-1

    TRAINER: JAN LOEW + EVERT KISTEMAN

    Kaylee v/d Kraats, Niels Bas, Yoneil Schut, Daan v/d Kruijs, Yoshua Gallego, Abel Tesfay Negasi, Mauro Mendez, Cas Lakeman, Kai Wiesell, Guus Kisteman, Koen Schoonbergen, Liam Pothof, Luuk Nanninga, Sam Kiekebos, Maryano Visje, Dex Zwart, Marley Obispo.

    (na de start van het nieuwe seizoen gaan er 2 spelers van deze groep naar de O13-2)

     

    JO13-2

    TRAINER: JOHN VAN VLIET

    Kerion Michelon Hyman, Kyevi v/d Burgh, Lewon Arakelyan, Justin Ramp, Robin Westbroek, Jayvian van Vliet, Luciano van Oijen, Sam Bus, Raphael Grootenboer, Kees Schekkeman, Teun Schnitz, Kyan Bremer, Luuk v/d Kraats.

    (+ 2 spelers uit de 13-1)

     

    JO12-1  

    TRAINER: JOCHEM ZIJDERLAAN

    Floor Tesselaar, Feline Pater, Daniel Vlaming, Tijmen Knol, Dani de Jong, Jeppe Ruwers, Dominique Marten, Pip de Wit, David Zijderlaan, Jervano Kraak, Lisa Bregman, Phiene van Zoonen.

     

    JO11-1

    TRAINER: RAYMOND MONTEIRO

    Buck Groen, Kyan Smith, Liam Bosman, Jesse Zuiderduin, Kay Monteiro, Thijmen Polmans, Sam Abels, Diego Lute, Dylan Lute, Ruben Grit.

     

    JO11-2

    TRAINER: WALTHER VAN GEEL + STEFAN VAN DEUTEKOM

    Bo Broerse, Esmee Meijer, Kevin Bruul, Rembrandt van Geel, Nigel van Heukelom,  Wes Bus, Loek van Deutekom, Jaro Berg, Jidde Wielenga, Dien Zulficar.

     

    JO11-3/4

    TRAINER: GERT KANSEN + FRANS POOTVLIET

    Denzel Karssen, Luuk Smit, Mex de Porto, Thijs de Jong, Tom Nieuwlaat, Tijn Herfurth, Jaimy Post, Mason Kansen, Levy Vink, Taciano La Croes, Noa Koster, Stijn Poortvliet, Matthias Graafmans, Mitch den Bakker, Jake Koster, Julia Bos, Jelle Bezem.

     

    JO10-1

    TRAINER: LARS EELMAN + MARTIJN VAN DE WEIDE

    Melissa Amaral Soares Santos, Bram Kisteman, Deon Egberts, Ties Schekkeman, Tim Eelman, Dempsey Holleman, Jochem v/d Weide, Mare Schuiten

     

    JO10-2/3

    TRAINER: KEVIN VAN MECHELEN + BOBBIE SCHENK

    Sil van Kampen, Brenden Schenk, Dani van Mechelen, Sofie Schilder, Siddy Marreveld, Stefan Vlaming, Olaf richter, Jake Mulder, Justin Visser, Kayden Baars, Jelmer Visser, Jilles Wassenburg.

     

    O9-1

    TRAINER: MARJOLEIN WETERINGS + SHANNON BRASSER

    Jinne Brasser, Gijs van Wijnsberge, Roan Weterings, Djensley Ruis, Edgar Gareginijan, Sem Koppe, Jur Koster, Marley Verkamman, Rayven Wullur

     

    JO9-2

    TRAINER: GUIDO BLAUBOER + RONALD LOKERSE

    Daan Verhaegen, Luuk Verhaegen, Sem van Schie, Ruud Pennings, Jos Thomas, Mila de Vries, Jamie Lokerse, Luc Blaauboer, Lars Plagmeijer.

     

    JO9-3

    TRAINER: ROBIN POST

    Fred Komin, Stef Jorgensen, Bradley Post, Logan de Koning, Noel Gajda, Danilo Belzen,Mason de Klerk, Merijn v/d Poel, Jason Gallego

     

    JO9-4

    TRAINER:

    D’angelo Lammerts van Bueren, Collin Lindeboom, Noah Graafmans, Ruben Ram, Dani Giraldo Jaramillo, Jack Schreuder, Sam de Roode.

     

    JO8-1

    TRAINER: ARMAND HEIDWEILLER + MAAIKE GRIT-LOEW

    Jay de Wit, Finn Tanja, Sep Heidweiller, Mason Roggeveen, Jurre v/d Veen, Ferdi Monsma, Julian Grit, Jax Ekkebus.

     

    JO8-2

    TRAINER: MIKE VALK

    Daley Nuijens, Noud Vrijburg, Ruben Valk, Vince Poeste, Rohan Horyak, Chris.

      

    JO8-3

    TRAINER:

    Jake Boltjes, Ilaria Bakker, Jimmayron Mercera, Max Konijn, Maron Scheffer, Sedi Kraak

     

    JO7

    TRAINER: RODY SLORT

    Tobo Slort, Jari Diego Schipper, Don Bus, Fedde Lokerse, Logan Hartenberg, Niek Pennings, Mats de Wit, Fynn Domselaar, Jamie Bruul, Yorick de Jong.

     

    KABOUTERS

    TRAINER: CHRIS MASTENMAKER

    Diciano Polonius, Eden Isidora, Benjamin Mastenmaker, Carlos Herrera Garcia, Joe Blaauboer, Fedde v/d Veen.