• JO8

    JO8-1:
    Jinne Brasser, Gijs van Wijnsberge, Jillis Wassenburg, Roan Weterings, Levy Ramaekers, Marley Verkamman, Djensley Ruis, Jur Koster

    JO8-2:
    Jos Thomas, Mila de Vries, Daan Verhaegen, Luuk Verhaegen, Jamie Lokerse, Sem Koppe, Sem van Schie, Luc Blaauwboer.

    JO8-3:
    Stef Jorgensen, Fred Komin, Edgar Gareginijan, Bradley Post, Mason de Klerk,Jelmer Visser, Danilo van Belzen, Rayven Wullur

    JO8-4:
    Jay Wit, Floor van Vuure, Joshua Surie, Quinn Smit, Ferdi Monsma, Jimmayron Mercera, Merijn van de Poel, Logan Koning

     

    JO9

    JO9-1:

    Tim EelmanDempsey Holleman, Bram Kisteman, Jesse Ladee, Ties Schekkerman, Mare Schuiten, Chevyn Schut, Jochem van der Weide  

    Begeleiding: Marcel Ladee en Lars Eelman

    JO9-2:
    Kayden Baars, Kai Beers, Sil van Kampen, Fem Koster, Siddy Marreveld, Dani van Mechelen, Brenden Schenk, Justin Visser, Stefan Vlaming 

    Begeleiding: Kevin van Mechelen en Bobbie Schenk

     

    JO10

    JO10-1:
    Jaysen van Baak, Thijmen Polmans, Kyan Smit, Jesse Zuiderduin, Kay Monteiro, Sam Abels, Liam Bosma, Wes Bus 

    Begeleiding: Barry van Baak, Raymond Monteiro 

    JO10-2:
    Jaro van den Berg, Kevin Bruul, Ruben Grit, Esmee Meijer, Denzel Karssen, Diego Lutte, Dylan Lutte, Bo Broerse 

    Begeleiding: Peter Smit, Stefan Meijer en Maaike Loew 

    JO10-3:
    Jidde Wielenga, Rembrandt van Geel, Ismail Sairani, Tom Nieuwlaat, Loek van Deutekom, Thijs de Jong  

    Begeleiding: Walter van Geel en Stefan van Deutekom 

    JO10-4:
    Mason Kansen, Mex de Porto, Taciano la Croes, Noa Koster, Tijn HerfurthLevy Vink, Chamillo van Delft  

    Begeleiding: Tirsa, en vader Mex 

     

    JO11

    JO11-1:
    Sam Kiekenbos, Daan Lengers, Luuk Nanninga, Marley Obispo, Liam Pothof, Maryano Visje, Dex Zwart, Teun Schnitz, Niels Bas, Buck Groen  

    Begeleiding: Wouter Zwart, Tabita Visje en Tanairo Obispo 

    JO11-2:
    Bailey Bos, Dominque Marten, Jeppe Ruwers, Daniel Vlaming, Pip de Wit, Thijmen Knol, Thomas Makelaar, Justin Ramp, Kees Schekkerman 

    Begeleiding : Jacco Vlaming en Peter Ruwers 

     

    JO12

    JO12-1:
    Lewon ArakelyanFelina Pater, Reina Peper, Jordy Beers, Luciano Oijen, Robin Westbroek, Mees vd Stoop, Seth Broodbakker, Lynn Visser, Manou Kemper

    Begeleider: Vacant

     

    JO13

    JO13 Selectie:
    Niels Bras, Bas vd Steen, Guus Kistenman, Koen Dobbe, Yoneil Schut, Noud Pennings, Sam Nuijen, Jamie Huisman, Abel Tesfay Negasi, Cas Lakeman, Perez vd Most, Jayden Smith, Mauro Mendez, Kai WiesellKyevi Burgh, Daan vd Kruis, Job Hoornsman, Saswin Nadarasa, Bas SchoorelLevy Monteiro, Kylee vd Kraats, Maarten Brinkman, Stef BregmanDjayden Laagland, Matthijs Schuring, Sam Bus, Yoshua Gallego, Niek vd Bos, Joshua Bremer

    Begeleiding: Mattijs Meijer, Evert Kisteman 

    JO13-2:
    Begeleiding: Jan Schoorel,Raymond Monteiro,Carlo Laagland. 

     

    JO15

    JO15 Selctie:
    Jami Mooij, Boaz Boonstra, Duuk Broodbakker, Luuk vd Beek, Kyara de Bruin, Filip Heikens, Donovan Pater, Quinten Bruul, Mika Winkelaar, Kjell Helder, Cas NieuwlaatTjerk Scholte, Finn Ravesteijn, Melle Brasser, Jayden Tijdeman, Jazz Obispo, Desi Kusters, Liam Vermeulen, Deklan Hendry, Stef Gouw, Nik Schoonbergen, Damian Sewpersad,Lars Maijenburg, Daan Schoonbergen, Olivier Pastoor, Jaron Staal, Milan Zouteling, Levi vd Most, Espen Siegersma, Bohdi vd Ree 

    Begeleiding: Barry Hendry en Chris Munoz 

    JO15-2:
    Begeleiding: Harm Brouwer en Paul Schoonbergen 

    JO15-3:
    Jaimee Frinks, Ruben Broersma, Jeremy Bax, Nick Bregman, Ronan Smit, Klaas HeijkoopKyjano Voogd, Bradley Baak, Casper Mulder, Lucas Knol, Thijs Oud, Jordy Konijn, Julian Pastoor, Fares el Hajam, 

    Begeleiding: Vacant 

     

    JO17

    JO17-1:
    Suus vd Weide, Cas v Wijk, Daan v Ham, Luc de Boer, Gijs Vos, Wout Blankespoor, Thijs Dobbe, Bjorn Godden, Christiaan v Zanten, Harry ten Hoeve, Sil Schop, Rijash Nadarasa, Tygo Polmans, Milan Minneboo

    Begeleiding: Ed Willebroodse

    JO17-2:
    Ingmar Warffemius, Milan Hendrikx, Boaz Wilbrink, Noah Smit, Max Burchartz, Mauro Ypma, Fethawi Tesfay Negasi, Yamiro Visje, Milan ten Velde, Collin Verswijveren, Jamie Holand, Roy Spitters, Quintes Dix, Lars Tuithof

    Begeleiding: Hans Warffemius en Peter Hendrikx

    JO17-3 (JO16-1):
    Nick Pothof, Mats Iliohan, Matt Versnel, Iris Pama, Dave Hallewas,Daan Sluiter, Sven Heijblok, Thijs Schoorel, Stijn vd Most, Denny Hofland, Sanne v Gelder, Eric bos, Maikel Dielissen, Faya Bijker, Naomi Cok

    Begeleiding: Joep Heijblok en Hugo Versnel.

     

    JO19

    JO19 Selectie:
    Casper Roorda, Sven Hogerheijde, Robin v Woesink, Owen Cok, Daan vd Weide, Skip Bakker, Stijn Broersma, Joran Langedijk, Mendel vd Mije, Damien Angevare, Mike v Dijkum, David Bakelaar, Timo Maaldering, Hans Groenhuizen, Hessel Groenhuizen, Milan Laan, Mischa Stam, Raphael SourenKyan Barriel Wilco Dobbe, Daan Winder, Sasha Musch, Jens Kraak, Koen vd Vliet, Dynand MinguelTy Zonneveld, Tom Nederstigt 

    Begeleiding: Max Snoek, Rene Langedijk